Zamówienia: +48 609 513 513 | Zamówienia w dni robocze w godz. 7:00-15:00

Bezgotówkowa Karta paliwowa

Bezgotówkowe karty flotowe dla małych, średnich i dużych firm

Bezgotówkowe zakupy

SMS-owy system powiadomień

Zbiorcza e-faktura

System rabatowania

Upraszczając przedsiębiorcom zarządzanie własną flotą oraz obniżając koszty zakupywanego paliwa nasza Spółka stworzyła program kart paliwowych. 

Dzięki niemu możesz kontrolować wydatki oraz masz dostęp do historii transakcji.

Karty flotowe przeznaczone są dla małych, średnich i dużych firm co usprawnia w znacznym stopniu obsługę tankowanych pojazdów.

Karty mogą być wydane na numery rejestracyjne pojazdu lub jego użytkownika. Przed rozpoczęciem tankowania kierowca podaje bieżący stan licznika pojazdu co pozwala generować raporty zużycia paliwa przez dany pojazd, a za tym kontrolować koszty.

Dzięki fakturowaniu według ustalonego harmonogramu ograniczamy czas i liczbę dokumentów.

Korzyści uczestnictwa w programie kart flotowych:

Karta bezgotówkowa

Prowadzisz średnie lub duże przedsiębiorstwo? Oczekujesz faktur z odroczonym terminem płatności? Chcesz uzyskać ofertę cenowo dopasowaną do Twoich potrzeb? Karta bezgotówkowa gwarantuje swobode bezgotówkowych zakupów paliwa , towarów  i usług na stacjach EKOTANK i stacjach partnerskich.

Korzyści

Karta paliwowa prepaid

Prowadzisz przedsiębiorstwo i chcesz płacić bezgotówkowo za paliwo? Chcesz kontrolować wydatki w swojej firmie?  Oferujemy wygodne narzędzie – kartę prepaid, którą doładowujesz dowolną kwotą, a limit wykorzystywany jest przez Twoich pracowników na stacjach paliw EKOTANK i stacjach partnerskich.

Korzyści