Zamówienia: +48 609 513 513 | Zamówienia w dni robocze w godz. 7:00-15:00

Ponad 30 lat doświadczenia

Spółka rozpoczęła swoją działalność już w 1991 r.

Początkowo jako firma „MIRA”, prowadząc wówczas tylko sprzedaż detaliczną z jednej stacji paliwowej zlokalizowanej w Dolnej Grupie. Dystrybucja i sprzedaż hurtowa paliw była i jest konsekwencją dalszego rozwoju firmy i stanowi obecnie główny kierunek jej działania.

Nasza firma funkcjonuje na rynku od 30 lat. Dobrą kondycję firmy i silną pozycję na rynku zawdzięczamy przede wszystkim bogatemu doświadczeniu oraz rzeszy wiernych klientów, którzy lojalnie i systematycznie współpracują z nami.

Celem Eko-Tank jest utrzymanie najwyższej jakości świadczonych usług, profesjonalizm i elastyczność w dostosowaniu się do potrzeb Klientów. Cel ten realizowany jest poprzez kompetentną, dobrze wyszkoloną kadrę pracowniczą, nowoczesną flotę i szybką realizację zamówień. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które szczególnie dba o zadowolenie klienta a dostarczane paliwo potwierdza świadectwem jakości. Poprzez ciągły monitoring możemy zagwarantować bezpieczeństwo jakościowe i ilościowe dostaw.

Autoryzowany dystrybutor

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem najwyższej jakości oleju napędowego grzewczego Ekoterm produkowanego przez Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.

Brązowy Orzeł

Orły Orlen Paliwa

Nagroda za wielkość dokonywanych zakupów Benzyn i Olejów opałowych – KLIENT REGIONALNY