Zamówienia: +48 609 513 513 | Zamówienia w dni robocze w godz. 7:00-15:00

Hurtowa sprzedaż paliw

Hurtowa sprzedaż paliw w EKO-TANK prowadzona jest przez wyszkoloną kadrę wykorzystującą ponad 30 -letnie doświadczenie. Nieustannie posługujemy się własną, nowoczesną, stale monitorowaną flotę transportową składającą się z 30 cystern. W naszej ofercie sprzedażowej znajdują się wszelkie rodzaje najwyższej jakości paliw, a przede wszystkim olej napędowy, olej opałowy oraz benzyna 95 i 98.

Konkurencyjne ceny, indywidualne podejście, gwarancja bezpieczeństwa jakości i ilości dostaw pozwalają każdego dnia powiększać wolumen sprzedażowy, co bezustannie od wielu lat buduje naszą pozycje na rynku hurtowym. 

Doświadczenie

Wyszkolona kadra wykorzystująca ponad 30 -letnie doświadczenie

Nowoczesna Flota

Stale monitorowana flota transportową składającą się z 30 cystern

Jakość

Najwyższej jakości paliwa - olej napędowy, olej opałowy oraz benzyna 95 i 98

Autoryzowany dystrybutor

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem najwyższej jakości oleju napędowego grzewczego Ekoterm produkowanego przez Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.

Prowadzona prze EKO-TANK autoryzowana dystrybucja zbiorników do oleju napędowego marki KINGSPAN z systemem Xtrack gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo tankowań , ale przede wszystkim odpowiednie magazynowanie paliwa oraz kontrolę wydawanego paliwa . Dokładamy wiele starań, aby swoją ofertą i sposobem zarządzania dbać o długotrwałe relacje z klientami. Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych odbiorców na wysokim poziomie.